درسا مهر کیش
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

پروژه روشنا

پروژه اداری – تجاری روشنا ، با موقعیت بسیار عالی و منحصر به فردی که در بزرگراه پرتردد  رسالت واقع شده است ، برای پزشکان و به ویژه چشم پزشکان بسیار مناسب می باشد .

این پروژه شامل 24 واحد اداری است که واحدهای آن به مساحت های 80 و 90 متر مربع طراحی شده اند ، همچنین یک واحد تجاری به مساحت  125 متر مربع در طبقه همکف این پروژه قرار دارد . واحدهای این پروژه با استفاده از به روز ترین تکنولوژیهای برتر دنیا و بهترین مواد ساخته شده اند تا رضایت مشتریان را جلب کنند . از امکانات و تجهیزات مدرن پروژه می تواند به 2 طبقه پارکینگ ، روف گاردن ، قابلیت تبدیل سالن های واحد به 2 اتاق کار و همچنین سیستم سرمایش اسپیلت و گرمایشی پکیج و رادیاتور برای به حداقل رساندن مصرف انرژی اشاره نمود .از امکانات دیگر این پروژه میتوان به سیستم اتش نشانی و اطفای حریق در دو شبکه تر و خشک اشاره نمود . سیستم پیشرفته ی اعلان و اطفای حریق در این پروژه بر اساس استاندارد معتبر بین المللی NFPA طراحی شده است . در این پروژه مخازن ذخیره اب اتش نشانی با حجم بالا و همچنین پکیج پمپ های اتش نشانی در نظر گرفته شده است . سیستم اطفای حریق در کلیه فضاهای عمومی ، لابی ، راهروها و پارکینگ ها با استفاده از اسپرینکلر به صورت اتوماتیک طراحی و در هر طبقه ، جعبه های اتش نشانی مجهز به شلنگ و قرقره برای هر بال پیش بینی شده است . از ویژگی های منحر به فرد مجتمع اداری- تجاری روشنا می توان به اسانسور برانکارد بر اشاره نمود . کابین این اسانسور دارای ظرفیت 13 نفر و ظرفیت 1000 کیلوگرم می باشد همچنین از طراحی و نورپردازی خاص بسیار شیک و مجلل برخوردار می باشد. توجه داشته باشید این پروژه با توجه به ایین نامه 2800 طراحی و اجرا شده و در مقابل زلزله دارای مقاومت کافی بوده است و دارای شناسنامه فنی برای تمامی اجزا آن بوده است .

 

اگر به دنبال یک مکان اداری – تجاری مناسب برای فعالیت حرفه ای خود هستید ، پروژه روشنا یک گزینه عالی برای شما خواهد بود . برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با همکاران ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *