درسا مهر کیش
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

پروژه عمارت فرخ

مجتمع تجاری – اداری عمارت فرخ به عنوان یکی از مجتمع های برافراشته و لوکس در محله سهروردی ، در زمینی به مساحت 600 متر مربع و بالغ بر 8000 متر مربع زیر بنا شامل 4 طبقه اداری ، 5 طبقه تجاری با ویژگی منحصر به فرد 6 متر ارتفاع تا سقف در طبقات ، 6 طبقه پارکینگ با ظرفیت بالا و روف گاردن با چشم اندازی ابدی می باشد . نزدیکی به ایستگاه مترو شهید قدوسی و سهروردی ، خطوط BRT و تاکسی بر ویژگی های خاص این پروژه نیز افزوده است .با ما همراه باشید تا سایر ویژگی های عمارت فرخ را بشناسید .

واحدهای اداری با چشم اندازی 360 درجه به سوی پایتخت :

از آن جایی که در این بخش از تهران مجتمع لوکس با ویو ابدی که از شمال به رشته کوه های مرتفع البرز و همچنین پارک اندیشه که یکی از زیبا ترین و باصفا ترین فضای سبز تهران ، و جنوب به شهر تهران وجود نداشت این مجتمع فاخر و زیبا ساخته شد تا بتواند این نیاز را در حد عالی براورده کند .

عمارت فرخ که 4 واحد اداری با مساحت های 340 متر مربع را به خود اختصاص داده است با بهترین متریال موجود در بازار همچون سرامیک سیستم پنجره کرتین وال ، شیرالات شودر ،سرامیک پرسلان رگتیفای و .. و همچنین مطابق با ایین نامه 2800 ساختمان طراحی و اجرا شده است .

واحدهای تجاری با ارتفاع 6 متر :

مجتمع عمارت فرخ متشکل از5 واحد تجاری می باشد که به طور کلی نزدیک به 2400 هزار متر مربع مساحت را در برگرفته اند . واحدهای تجاری شامل نیم طبقه هم می باشد که در مجموع ابعاد واحدها 400،415،480 و 630 متر مربع می باشند .

معماری ویژه عمارت فرخ :

عمارت فرخ با معماری خاص و سبک منحصر به فردی که از سنگهای سوپر ازنا ، سیستم کرتین وال ، فلاشینگ و سنگ های حجاری از کوپ سنگ های سوپر ازنا دارد و همچنین با نورپردازی جذاب و موزون این عمارت به یکی از مجلل ترین مراکز تجاری – اداری پایتخت تبدیل گشته است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *